Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: File
tr: Dosya

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Quote
tr: Alıntı

en: none
tr: hiçbiri

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Host
tr: Sunucu

en: Count
tr: Sayaç

en: Task
tr: Görev

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Download method
tr: İndirme yöntemi
