Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Description
uk: Опис

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: File
uk: Файл

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Test
uk: Тест

en: Quote
uk: Цитувати

en: none
uk: немає

en: Import
uk: Імпортувати

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Host
uk: Хост

en: Count
uk: Лічильник

en: N/A
uk: Н/Д

en: Task
uk: Завдання

en: Completed
uk: Завершено

en: Status Code
uk: Код стану

en: Sending
uk: Надсилання

en: Download method
uk: Метод завантаження

en: Job ID
uk: ID задачі
