Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Language
ar: اللغة

en: Currency
ar: العملة

en: Search
ar: بحث

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Filter
ar: تصفية

en: Amount
ar: المبلغ

en: Payment
ar: الدفع

en: Sum
ar: المجموع
