Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Filter
bn: ফিল্টার
