Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Language
bs: Jezik

en: Search
bs: Pretraga

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Created
bs: Kreiran
