Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
