Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Status
fil: Kalagayan

en: Language
fil: Wika

en: Search
fil: Hanapin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Created
fil: Inilikha

en: Filter
fil: Salain
