Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: Search
gl: Buscar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Filter
gl: Filtro

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Repeat
gl: Repetir

en: Public key
gl: Clave pública

en: Private key
gl: Clave privada

en: Sum
gl: Suma
