Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Language
ms: Bahasa

en: Search
ms: Carian

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Settings
ms: Pengesetan

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Filter
ms: Tapis
