Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ
