Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Language
os: Æвзаг

en: Search
os: Агуырд

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ
