Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Filter
ps: چاڼ
