Liqpay payment API (2.0.1-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش
