Liqpay payment API (2.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Language
az: Dil

en: Search
az: Axtarış

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Sum
az: Cəm
