Liqpay payment API (2.0.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Status
fr: État

en: Language
fr: Langue

en: Currency
fr: Devise

en: Search
fr: Rechercher

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Amount
fr: Montant

en: Payment
fr: Paiement

en: Payments
fr: Paiements

en: Repeat
fr: Répéter

en: Pay
fr: Payer

en: Public key
fr: Clé publique

en: Private key
fr: Clé privée

en: Test mode
fr: Mode test

en: Sum
fr: Somme

en: Payment type
fr: Type de paiement
