Liqpay payment API (2.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Language
lv: Valoda

en: Currency
lv: Valūta

en: Search
lv: Meklēt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Amount
lv: Summa

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Sum
lv: Summa
