Liqpay payment API (2.0.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај
