Liqpay payment API (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Filter
bg: Филтър
