Liqpay payment API (8.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Language
it: Lingua

en: Currency
it: Valuta

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: Filter
it: Filtra

en: Amount
it: Importo

en: Payment
it: Pagamento

en: Payments
it: Pagamenti

en: Repeat
it: Ripeti

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: Private key
it: Chiave privata

en: Sum
it: Somma
