Liqpay payment API (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Language
hr: Jezik

en: Currency
hr: Valuta

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Amount
hr: Iznos
