Liqpay payment API (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Search
ru: Поиск

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Payments
ru: Платежи

en: Repeat
ru: Повтор

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Sum
ru: Сумма

en: Payment type
ru: Тип платежа

[ctx: liqpay]
en: Liqpay settings
ru: Настройки Liqpay

[ctx: liqpay]
en: Payments
ru: Платежи
