Liqpay payment API (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Language
tr: Dil

en: Currency
tr: Para birimi

en: Search
tr: Ara

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Amount
tr: Miktar

en: Payment
tr: Ödeme

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Pay
tr: Öde

en: Sum
tr: Toplam
