Liqpay payment API (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Private key
be: Прыватны ключ
