Liqpay payment API (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: Search
pl: Szukaj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Filter
pl: Filtr

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment
pl: Płatność

en: Payments
pl: Płatności

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Pay
pl: Zapłać

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Sum
pl: Suma

en: Payment type
pl: Typ płatności
