Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Payment
fr: Paiement

en: Available tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Public key
fr: Clé publique

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Private key
fr: Clé privée

en: Redirect url
fr: URL de redirection
