Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Payment
hu: Fizetés

en: Available tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Redirect url
hu: Átirányítási webcím
