Liqpay Payment (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Payment
lv: Maksājums

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Private key
lv: Privātā atslēga
