Liquid Voting (1.0.0) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ
