Liquid Voting (1.0.0) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Active
be: Актыўна

en: Vote
be: Голас

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Mail template
be: Шаблон мэйла

en: Topic
be: Тэма

en: votes
be: галасы

en: Select
be: Выбраць

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
