Liquid Voting (1.0.0) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Operations
ca: Operacions

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Overview
ca: Resum

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: Active
ca: Actiu

en: Voting
ca: Votació

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Vote
ca: Vota

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Mail template
ca: Plantilla de correu

en: Topic
ca: Tema

en: Scope
ca: Àmbit

en: Changed
ca: Canviat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Recent activity
ca: Activitat recent

en: Member
ca: Membre

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Pagination
ca: Paginació

en: No votes yet
ca: Encara sense vots

en: - Choose -
ca: - Escull -

en: Group column
ca: Columna de grup

en: Link to entity
ca: Enllaça a l'entitat
