Liquid Voting (1.0.0) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Operations
cs: Operace

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Overview
cs: Přehled

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Active
cs: Aktivní

en: Voting
cs: Hlasování

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Labels
cs: Názvy

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: You
cs: Vy

en: Topic
cs: Téma

en: Moderation
cs: Moderování

en: Changed
cs: Změněno

en: Select
cs: Vybrat

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: No votes yet
cs: Zatím nehodnoceno

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: - Choose -
cs: - Vybrat -

en: Link to entity
cs: Odkázat na entitu
