Liquid Voting (1.0.0) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།
