Liquid Voting (1.0.0) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Event
el: Συμβάν

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Active
el: Ενεργό

en: Voting
el: Ψήφιση

en: Vote
el: Ψήφος

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Topic
el: Θέμα

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Select
el: Επιλογή

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: No votes yet
el: Καθόλου ψήφοι ακόμη

en: Group column
el: Ομάδα στήλης
