Liquid Voting (1.0.0) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Voting
eo: Voĉdonado

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Topic
eo: Temo

en: votes
eo: voĉoj

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: No votes yet
eo: Ankoraŭ sen voĉoj
