Liquid Voting (1.0.0) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Operations
et: Toimingud

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overview
et: Ülevaade

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Event
et: Sündmus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Vote
et: Hääleta

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Labels
et: Sildid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Topic
et: Teema

en: Mail templates
et: Meili mallid

en: Scope
et: Ulatus

en: Changed
et: Muudetud

en: Select
et: Vali

en: Recent activity
et: Hiljutine tegevus

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Dashboard
et: Töölaud

en: No votes yet
et: Varasemad hinnangud puuduvad

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Group column
et: Grupeerimisväli

en: Link to entity
et: Link olemile
