Liquid Voting (1.0.0) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Operations
fa: عملیات

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Email notifications
fa: اطلاع از طریق پست الکترونیکی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Event
fa: رویداد

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Separator
fa: جداکننده

en: Active
fa: فعال

en: Vote
fa: رای

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: You
fa: شما

en: Topic
fa: موضوع

en: Mail templates
fa: قالب پست الکترونیکی

en: Moderation
fa: مدیریت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Select
fa: انتخاب

en: Recent activity
fa: فعالیت‌های اخیر

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی

en: Dashboard
fa: میزکار
