Liquid Voting (1.0.0) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: Topic
fil: Paksa

en: Dashboard
fil: Dashbord
