Liquid Voting (1.0.0) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Active
gu: સક્રિય

en: Vote
gu: મત

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: votes
gu: મતો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: - Choose -
gu: -પસંદ કરો-
