Liquid Voting (1.0.0) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Email notifications
he: הודעות דוא"ל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Event
he: אירוע

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Separator
he: מפריד

en: Active
he: פעיל

en: Voting
he: הצבעה

en: Vote
he: הצבע

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Labels
he: תוויות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Topic
he: נושא

en: Changed
he: השתנה

en: Select
he: בחר

en: Recent activity
he: פעילות אחרונה

en: Member
he: חבר

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Pagination
he: דפדוף

en: No votes yet
he: עדיין אין הצבעות

en: - Choose -
he: - בחר/י -

en: Link to entity
he: קישור לישות
