Liquid Voting (1.0.0) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Overview
hr: Pregled

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Event
hr: Događanje

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Active
hr: Aktivno

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Vote
hr: Glas

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Topic
hr: Tema

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
