Liquid Voting (1.0.0) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Overview
is: Yfirlit

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Event
is: Viðburður

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Separator
is: Skilja

en: Active
is: Virkt

en: Vote
is: Kjósa

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Topic
is: Umræðuefni

en: - Choose -
is: - Veldu -
