Liquid Voting (1.0.0) - en to ja translation catalogue (46 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Operations
ja: 操作

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Email notifications
ja: メール通知

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Overview
ja: 概観

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Event
ja: イベント

en: Unknown
ja: 不明

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Separator
ja: セパレーター

en: Active
ja: アクティブ

en: Voting
ja: 投票

en: Vote
ja: 投票

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Enable email notifications
ja: メール通知を有効にする

en: Labels
ja: ラベル

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Mail template
ja: メールテンプレート

en: Topic
ja: トピック

en: Moderation
ja: モデレート

en: Scope
ja: スコープ

en: Changed
ja: 変更済

en: Select
ja: 選択

en: Recent activity
ja: 最近の活動

en: Member
ja: メンバー

en: Sort direction
ja: 並べ替えの向き

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Delegate
ja: 代理

en: Pagination
ja: ページ送り

en: No votes yet
ja: まだ投票はありません

en: Formatter settings
ja: フォーマッター設定

en: Closes
ja: 締め切り

en: Group column
ja: グループカラム

en: Link to entity
ja: エンティティへリンク
