Liquid Voting (1.0.0) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Operations
jv: Operasi

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Overview
jv: Sekilas

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Separator
jv: Watesan

en: Active
jv: Aktif

en: Vote
jv: Pilih

en: Topic
jv: Topik

en: Dashboard
jv: Dasbor
