Liquid Voting (1.0.0) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Active
ka: აქტიური

en: Vote
ka: ხმის მიცემა
