Liquid Voting (1.0.0) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: votes
kk: Дауыстар
