Liquid Voting (1.0.0) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Vote
mn: Санал

en: Dashboard
mn: Самбар
