Liquid Voting (1.0.0) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Vote
ne: मतदान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Topic
ne: विषय

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
