Liquid Voting (1.0.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
