Liquid Voting (1.0.0) - en to pt translation catalogue (46 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Email notifications
pt: Notificações por emai

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Overview
pt: Visão geral

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Buscar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Event
pt: Evento

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Separator
pt: Separador

en: Active
pt: Ativo

en: Voting
pt: Votos

en: Event type
pt: Tipo de evento

en: Vote
pt: Votar

en: Ascending
pt: Crescente

en: Descending
pt: Decrescente

en: Enable email notifications
pt: Habilitar notificações por e-mail

en: Labels
pt: Rótulos

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: You
pt: Você

en: Topic
pt: Tópico

en: Scope
pt: Escopo

en: Changed
pt: Alterado

en: Select
pt: Selecionar

en: Quick Links
pt: Links Rápidos

en: Recent activity
pt: Atividade recentes

en: Member
pt: Membro

en: Sort direction
pt: Sentido da ordenação

en: Dashboard
pt: Painel

en: Pagination
pt: Paginação

en: No votes yet
pt: Sem avaliações

en: Formatter settings
pt: Configurações do formatador

en: - Choose -
pt: - Escolha -

en: Group column
pt: Agrupar coluna

en: Link to entity
pt: Link para entidade
