Liquid Voting (1.0.0) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Overview
sl: Pregled

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Vote
sl: 1 glas

en: Topic
sl: Tematika

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
